Informační technologie

Nextservice.CZ

Interaktivní výukový panel

BENQ-IAO.jpg

Vy, kteří se pohybujete ve škole dobře znáte "interaktivní tabule" a také znáte některé záporné vlastnosti této technologie.

Pojďme se posunout o kus dál. Máme pro Vás daleko lepší řešení "Interaktivní výukový panel", který je navržen tak, aby poskytoval široké možnosti dynamické výuky v učebně a pomohl učitelům vytvořit zdravé a poutavé prostředí pro vzdělávání.

Interaktivní výukový panel je vybaven nejen řešením pro ochranu zraku, ale nabízí také profesionální cloudovou tabuli podporující zapojení a spolupráci žáků, ať už se nacházejí kdekoli nebo používají jakoukoli platformu. 

.


Cíl motivovat k učení

Interaktivní ploché panely (IFP) BenQ jsou optimalizovány tak, aby měly co nejpraktičtější uživatelské rozhraní a řešení připravená pro integraci do učeben. Podporují tak snahu škol vytvořit pro své studenty skutečně zdravé vzdělávací prostředí, které vybízí ke spolupráci.

 • Rozlišení 4K UHD pro fantasticky čistý obraz
 • Obrazovka odolná proti mikroorganismům
 • Chytré řešení pro péči o zrak
 • Okamžité zapojení a používání (Plug and Play)

Vytvořte pro studenty zdravé výukové prostředí

Obrazovka odolná proti bacilům

Obrazovka odolná vůči bakteriím je vybavena odolným vícevrstvým povlakem z netoxického nano-iontového stříbra, které zabije většinu bakterií hromadících se na povrchu obrazovky a zabraňuje přenosu infekcí nebo epidemiím v učebnách. Tato antimikrobiální funkce z iontového stříbra zůstává efektivní i po důkladném čištění nebo dlouhé době používání.

Chytré řešení pro péči o zrak

Pomocí zabudovaných pohybových snímačů může chytré řešení pro péči o zrak fungovat intuitivně. Aby byl zajištěn plynulý a příjemný vizuální zážitek, IFP BenQ automaticky aktivuje funkce pro zamezení blikání a eliminaci modrého světla na základě detekce pohybu uživatelů v blízkosti obrazovky.


Podpořte aktivní výuku a interaktivní spolupráci

EZWrite 5.0

Aplikace na anotace EZWrite 5.0, která je předinstalována exkluzivně na interaktivních plochých panelech BenQ, je navržena tak, aby usnadnila interaktivní výuku jedním klepnutím. Nabízí řadu funkcí, včetně kompatibility s MS Office, rozpoznáváním rukopisu, zaznamenáváním videa a nástrojů pro spolupráci.

Bezdrátové řešení pro bezproblémovou spolupráci

InstaShare je software navržený pro bezproblémovou bezdrátovou prezentaci a spolupráci během přednášek. Umožňuje plynulé streamování obrazových a zvukových souborů a videí v kvalitě Full HD. Uživatelé mohou rovněž zrcadlit obsah z mobilních zařízení a pozvat až 16 účastníků pro bezproblémovou spolupráci.


Usnadnění výuky pomocí přívětivého designu

Systém správy účtů (AMS)

Interaktivní ploché panely BenQ podporují správu více účtů prostřednictvím technologie NFC, která umožňuje uživatelům přímo přistupovat k osobním systémovým nastavením a složkám jednoduchým snímáním ID karet pomocí vestavěného snímače, stejně jako snadno zamykat obrazovku, když se nepoužívá. AMS rovněž nabízí okamžitý přístup k hlavním službám cloudových úložišť, aniž by se muselo zadávat heslo.

Integrovaný přední reproduktor a přihrádka na pero

IFP BenQ integruje přemístěné zvukové reproduktory s přihrádkou na pero o délce obrazovky. Dva dopředu otočené 16W reproduktory vytvářejí lepší zvukový přenos a přinášejí více audiovizuální zábavy pro interaktivní výuku. Přihrádka pro pero představuje praktické místo pro uložení IFP stylusu a dalších nástrojů, které pomáhají obohatit a vylepšit prezentace, pro rychlý přístup bez zbytečného přerušování.


Podívejte se na video a posuďte sami 


Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Naše tipy

 • Jak Vás a Vaše data ochrání Office 365 před ransomware útoky?

  11. 10. 2022

  Ransomware, tedy speciální druh malwaru, který zabraňuje v přístupu k datům na infikovaném zařízení, je poslední dobu jedním z nejvíce využívaných kybernetických útoků. Po nakažení zašifruje vaše soubory a pro vrácení přístupu vyžadují útočníci zaplacení nemalého „výkupného“.

 • SYSTÉMY SYNOLOGY

  19. 5. 2022

  Ukládání, přístup a sdílení souborů představují nejsilnější stránky systémů Synology. 

 • Převod dokumentu do PDF/A

  8. 3. 2022

  Ukázka, jak na převod dokumentu docx do kompatibilního formátu PDF / A

 • Kybergrooming

  22. 2. 2022

  Video upozorňuje na nebezpečný patologický jev, tzv. Kybergrooming, neboli psychickou manipulaci dítěte dospělým prostřednictvím moderních komunikačních technologií...

 • Prodáváte svůj mobil?

  22. 2. 2022

  Vaše zařízení možná nezapomíná tak snadno, jak si myslíte! Jen smazání dat či tovární nastavení jakéhokoliv zařízení nemusí stačit. Obnovu smazaných dat zvládne skoro každý, nejen zkušení hackeři ...

 • Bezplatný Gmail na vlastní doméně definitivně končí

  11. 2. 2022

  Po 16 letech letos definitivně skončí služba G Suite legacy free edition (dříve známá pod názvem Google Apps for Your Domain). Díky ní si mohl každý zdarma zaregistrovat googlovský účet s vlastní doménou, tj. adresa nekončila na @gmail.com. A jako bonus mohl s jedním účtem spravovat nezávislé schránky pro až deset uživatelů.

 • Levný a kavalitní eshop pro každého - Eshop Rychle

  6. 2. 2022

  Kdokoliv stál před otázkou, že potřebuje vytvořit vlastní eshop většinou přemýšlel tak, aby ho toto řešení v budoucnu moc nestálo...

 • HLEDÁTE LASEROVOU TISKÁRNU, NEBO MULTIFUNKCI S LEVNÝM PROVOZEM?

  6. 2. 2022

  Doporučujeme tiskárnu, která vám výrazně ušetří provozní náklady...

 • Ozobot EVO vs BIT

  5. 2. 2022

  Ozobot nabízí inovované verze výukových minirobotů: Cenově dostupný Ozobot BIT a rafinovanější a společenský Ozobot EVO. Jak tihle miniroboti fungují a co umí?

 • Děti v on-line světě

  29. 1. 2022

  Ať už se nám to líbí nebo ne, s technologiemi se dnešní děti setkávají od neútlejšího věku. Nemůžeme se pak divit, že si s různými „vymoženostmi“ rozumějí lépe než my. Mnozí navíc tablet ovládají dříve, než řeknou svoji první větu...

 • Tvůrci slavného robota Sophia odhalují robotiku AI pro děti

  28. 1. 2022

  Dva noví roboti byli vyrobeni, aby pomohli dětem učit se a poskytovat lékařskou péči starším lidem.

 • Internetové bankovnictví

  27. 1. 2022

  Osvětový projekt sdružení CZ.NIC formou zábavných, dvouminutových videí, moderovaných sympatickým Romanem Zachem, přibližuje divákům širokou problematiku Internetu. Ke každému videu navíc najdete doprovodný text, který se dané problematice věnuje více do hloubky. 

 • DYNAMICKÉ DOPLŇOVÁNÍ V EXCELU

  27. 1. 2022

  Dynamické Doplňování - Nejlepší funkce v historii Excelu!

 • Zvládneš test na pohovor z Excelu? A za 60 minut?

  26. 1. 2022

  Odkaz ke stažení testu: https://www.jiribenedikt.com/wp-conte...

  Poděkování za vzorový test panu Benediktovi (www.jiribenedikt.com)

 • Co je VDSL bonding a Terminátor?

  26. 1. 2022

  Co je VDSL bonding, jaké jsou jeho hlavní výhody a co k němu potřebujete? K čemu slouží zařízení zvané Terminátor? Zrychlete si internet spojením VDSL linek!

 • Interaktivní výukový panel

  22. 1. 2021

  Interaktivní ploché panely (IFP) BenQ jsou optimalizovány tak, aby měly co nejpraktičtější uživatelské rozhraní a řešení připravená pro integraci do učeben. Podporují tak snahu škol vytvořit pro své studenty skutečně zdravé vzdělávací prostředí, které vybízí ke spolupráci.

Archív